UAB Baltic Dores - pastatų šiltinimas, renovacija, apdaila, statyba, apdailos detalių gamyba.
+370 612 03414

Pastatų šiltinimas

Pastatų šiltinimas, Baltic Dores

Išlaidos būsto šildymui tampa vis aktualesnės kiekvienam gyventojui, kadangi šilumos energijos kainos kyla praktiškai kasmet. Šildymo kaina priklauso nuo dviejų faktorių: šildymo tipo (dujos, malkos, šilumos siurblys ir t.t.) ir pastato energetinio efektyvumo. 

Savo išvaizda gana panašūs pastatai energijos suvartojimo kiekiais gali skirtis 5 ir daugiau kartų. Kai kuriems namų šeimininkams šildymas kainuoja vos 1 Lt/m2. Kitiems namų šildymas kainuoja net iki 8 Lt/m2 per mėnesį.  Taigi, „šiltas“ namas gali sutaupyti dešimtis tūkstančių litų vos per ateinančius 10 metų. 

Naujai statomi pastatai yra projektuojami kaip energetiškai efektyvūs. Statybininkams reikia, tik kokybiškai atlikti šiltinimo ir sandarinimo darbus.

Seni pastatai turi būti renovuojami, kadangi jie nėra energetiškai efektyvūs ir šilti. Dėl to gyventojai moka vis didesnius pinigus už šildymą. Renovuojamiems pastatams svarbiausia yra atliktų darbų kokybė ir pagerėjusi vizualinė išvaizda.

Ko reikia, kad pastatas taptų „šiltas“?


Kad pasiekti pastato šilumos energetinį efektyvumą reikia tik dviejų, gana paprastų, dalykų: pakankamos šiluminės izoliacijos ir pastato sandarumo. 
Pažiūrėkime per kurias dalis šiluma išeina iš pastato:

per kur išeina šiluma, pastatų šiltinimas, BalticDores

Kiekvieno pastato šiluminiai nuostoliai per atitinkamas vietas skiriasi (vienur nesandarus stogas, kitur šaltos sienos ir t.t.).

Kaip pasiekti optimalią šiluminę izoliaciją? 


Į tai reikia žiūrėti kompleksiškai. Reikia užtikrinti, kad sienų, langų ir stogo šiluminė varža būtų optimali. Sienų apšiltinimui dažniausiai rekomenduojame rinktis putų polistirolo apšiltinimo sluoksnį. Jei sienos yra nesadarios ir jose yra oro tarpas, primygtinai rekomenduojame jį užpildyti. Stogo šiltinimui dažniausiai naudojame akmens vatą, nors galimos ir kitos alternatyvos. Keičiant langus ir duris geriausia rinktis modernius ir sertifikuotus produktus, kurie garantuoja puikią šilminią izoliaciją ir ilgaamžiškumą.

„Šilto“ namo privalumai:
  • Pagerėja vidaus mikroklimatas.
  • Sutaupomi pinigai šildymui. 
  • Atnaujinamas pastato fasadas.
  • Pagerėja garso izoliacija.
  • Sutaupomi resursai šildymui ir į atmosferą išmetama mažiau CO2 
  • Tausojama gamta ir aplinka.

Kaip pasiekti pastatų sandarumą?


Daugelis žmonių net neįsivaizduoja, kokie nesandarūs yra Jų namai ir kaip greitai jie išleidžia visą šilumą į lauką. Dažniausiai nesandarios vietos yra: stogas, komunikacijų angos, langai, sienos, jungiamieji konstrukciniai mazgai. Jei visas pastato skylutes sudėtume ir vieną vietą, tai rezultatas būtų nemaža skylė sienoje. 

Atradus nesandarias vietas jas galima užsandarinti tam skirtomis medžiagomis: sandarinimo juostomis, plėvele, montažinėmis putomis ir kt.

Mūsų paslaugos 


UAB "BalticDores" viena iš pagrindinių sričių yra pastatų šiltinimas. 

Mūsų paslaugos:
  • Sienų, pamatų ir stogo šiltinimas. 
  • Darbų organizavimas. 
  • Konsultuojame klientą ir suteikiame visą reikiamą informaciją, kad klientas galėtų padaryti tinkamiausią sprendimą. 

Kokybiškai atliekame visus šiltinimo ir su tuo susijus darbus.   

Susiekite su mumis ir atsakysime į jūsų klausimus. Nemokamai atvažiuosime, įvertiname norimą objektą ir padėsime rasti geriausią sprendimą.


Šioje srityje esame profesionalai ir dirbame jau daugiau nei 15 metų, todėl galite mumis galite pasikliauti.